Waluty:
odzież damska,buty damskie 2018,buty damskie tanie,odzież damska tanio,sandały damskie,trampki damskie
Str. główna ::  Polityka prywatnosci

Polityka prywatnosci


Wiemy, że zależy Ci na tym, w jaki sposób informacje o Tobie są używane i dzielone. Doceniamy Twoje zaufanie i chcemy, abyś czuł się pewny naszych usług i bezpieczeństwa w odniesieniu do Twoich danych osobowych. Niniejsze zawiadomienie opisuje naszą politykę prywatności. Odwiedzając tę ​​witrynę, akceptujesz praktyki opisane w niniejszych Informacjach na temat ochrony prywatności.

Jakie dane osobowe o klientach Czy strona internetowa?

Informacje, których uczymy się od klientów, pomagają nam personalizować i stale poprawiać jakość zakupów na stronie internetowej. Tutaj są typy informacji, które gromadzimy.

Informacje, które nam przekazujesz: Otrzymujemy i przechowujemy wszelkie informacje, które wpisujesz na naszej stronie internetowej lub przekazujesz nam w jakikolwiek inny sposób. Możesz nie podawać pewnych informacji, ale możesz nie być w stanie skorzystać z wielu naszych funkcji. Używamy informacji, które podajesz w takich celach, jak reagowanie na Twoje prośby, realizowanie zamówień, dostosowywanie przyszłych zakupów dla Ciebie, ulepszanie naszych funkcji sklepu i komunikacja z Tobą.

Informacje automatyczne: otrzymujemy i przechowujemy określone rodzaje informacji za każdym razem, gdy wchodzisz w interakcję z naszą witryną. Na przykład, jak wiele stron internetowych, czasami używamy "ciasteczek", a my uzyskujemy określone rodzaje informacji, gdy przeglądarka internetowa uzyskuje dostęp do naszej witryny.

Komunikacja e-mail: aby pomóc nam w zwiększeniu produktywności e-maili w celu poprawy jakości usług i zakupów, czasami wysyłamy Ci biuletyny z naszymi usługami i produktami, powiadomienia o zmianach w naszych zasadach i potwierdzenia zamówień. Jeśli nie chcesz otrzymywać od nas wiadomości e-mail innych niż powiadomienia o zamówieniach i pokwitowania, dostosuj swoje preferencje dotyczące subskrypcji, logując się na swoje konto.

Co z ciasteczkami?

Pliki cookie to alfanumeryczne pliki tekstowe identyfikujące, które przenosimy na dysk komputera użytkownika za pośrednictwem przeglądarki internetowej, aby umożliwić naszym systemom rozpoznawanie przeglądarki i udostępnianie funkcji, takich jak przechowywanie przedmiotów w koszyku między odwiedzinami.

Dzielimy się informacjami, które otrzymuje?

Szanujemy Twoją prywatność i doceniamy Twoją firmę. Nigdy nie udostępniamy danych kontaktowych ani informacji o płatności żadnym zewnętrznym dostawcom, współpracownikom ani usługodawcom, chyba że jest to absolutnie konieczne w celu zakończenia transakcji i zamówienia.

Jak bezpieczne są informacje o mnie?

Pracujemy, aby chronić bezpieczeństwo Twoich informacji podczas transmisji, używając oprogramowania Secure Sockets Layer (SSL), które szyfruje informacje, które nam przekazujesz, w celu zakupu naszych produktów lub usług.

Podczas potwierdzania zamówienia ujawniamy tylko pięć ostatnich cyfr numeru karty kredytowej. Oczywiście podczas przetwarzania zamówienia przesyłamy cały nasz numer karty kredytowej do naszego banku. Ważne jest, abyś chronił przed nieautoryzowanym dostępem do hasła i komputera. Po zakończeniu korzystania z udostępnionego komputera należy się wylogować, klikając link "wyloguj" znajdujący się w zielonym obszarze w górnej części naszych bezpiecznych stron.

Powrót